Кристъл Палас се възстанови след две поредни загуби и приключи

...
Кристъл Палас се възстанови след две поредни загуби и приключи
Коментари Харесай

Два корнера донесоха успеха на Кристъл Палас

Кристъл Палас се възвърне след две следващи загуби и завърши годината с триумф. Тимът на Патрик Виейра завоюва с 2:0 гостуването си на Борнемут, който бе следен онлайн от новия притежател на клуба Бил Фоли.

Палас нямаше прецизен удар в предходните си два мача, само че този път сподели много огромна успеваемост. Двата гола в мача паднаха през първото полувреме, като и двата станаха след ъглови удари. В 19-ата минута Джордан Аю бе оставен непокрит и засече с глава топката на близката греда. Майкъл Олисе центрира от корнер и в 36-ата минута. Тогава той подаде топката на крайници на Ебечери Езе, който с акуратен удар от границата на наказателното поле разстреля Марк Травърс.

Под дъжда на " Виталити Стейдиъм " домакините не съумяха да намерят ритъма си и сътвориха доста малко пред вратата на лондончани. След почивката удар на Доминик Соланке бе отразен от Гуаита. Феновете на Борнемут си потеглиха разочаровани, само че с очаквания за новата година. Преди началото на мача пред тях беше показан новия притежател, който е с огромни упоритости. Той бе в компанията на артиста Майкъл Б. Джордан, който към този момент има акции на клуба.

Снимки: Imago
Източник: sportal.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР