Крилото на Валенсия Денис Черишев разкри какви конфронтации е имал

...
Крилото на Валенсия Денис Черишев разкри какви конфронтации е имал
Коментари Харесай

Денис Черишев: От опит знам - по-добре не ядосвай Меси на терена

Крилото на Валенсия Денис Черишев разкри какви борби е имал със седемкратния притежател на " Златната топка " , до момента в който аржентинецът играеше за . Руснакът е прекарал цялата си досегашна професионална кариера в Испания.
" Да, играл съм против Меси повече от един път и даже съм вкарвал на неговата Барселона. Той нормално е спокоен, само че от време на време стартира да се ядосва и от това единствено прибавя. Меси е по-добре да не се сърди. Карал съм се с него няколко пъти, само че чисто по футболен метод, не повече ", съобщи Черишев, представен от " Спорт Експрес ".
Руснакът бе запитан и за популярния лайк, който Кристиано Роналдо сложи върху обява, в която се приказва срещу Меси. Халфът съобщи, че не е знаел за този случай - вижте детайлности за него тук.
" Какви са връзките им би трябвало да питате тя. Но от това, което съм виждал през годините, когато единият играеше за Реал, а другият - за Барселона, те се допълваха един-друг. Първият вкара три гола, вторият на идващия ден - четири. И противоположното. Роналдо правеше Меси по-добър и противоположното ", уточни футболистът.
Източник: sportlive.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР