Крилото на Нюкасъл Мигел Алмирон е подписал нов договор за

...
Крилото на Нюкасъл Мигел Алмирон е подписал нов договор за
Коментари Харесай

Нюкасъл награди Алмирон с нов договор

Крилото на Нюкасъл Мигел Алмирон е подписал нов контракт за три години и половина, оповестиха от клуба. Парагваецът прати доста мощен сезон с екипа на “свраките ” и към този момент има 10 попадения. 29-годишният атакуващ футболист неотдавна записа мач номер 150 с екипа на британския отбор. 

“Много съм благополучен да подпиша нов контракт. Чувствам се вкъщи си в Нюкасъл през цялото време, като част от фамилията. Щастлив съм да остана тук и ще не преставам да давам всичко от себе си на терена, с цел да се отблагодаря на всички в Нюкасъл. Работих доста интензивно, откогато пристигнах в отбора, с цел да подобря равнището си и да съм там, където съм сега. Благодаря на всички в клуба, на съотборниците ми и мисля, че това е премия за всичката упорита работа, която свърших, ” съобщи самият Алмирон пред клубния уебсайт.

В неделя Нюкасъл ще излезе във финала за Купата на лигата против Манчестър Юнайтед от 18:30 българско време. 

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.

Регистрирай сe

Снимки: Imago
Източник: sportal.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР