Кремонезе с Валентин Антов в състава си постигна повече от

...

Антов и Кремонезе с убедителна победа в Серия Б, Христов и Специя с ново поражение

Кремонезе с Валентин Антов в състава си реализира повече от безапелационна победа с 4:0 при семейството си на Модена от 18-ия кръг на Серия Б.

Антов стартира титуляр за Кремонезе и остана на терена до 70-ата минута, когато бе сменен от Туя.

Успехът за домакините бе изкован още през първото полувреме. Колоколо изведе Кремонезе на пътя към успеха в 16-ата минута.

Пикел означи своя първи гол в дуела в 29-ата минута, а Кремонезе удвои своята преднина против Модена – 2:0.

Само две минути по-късно Гилионе направи резултата 3:0 в интерес на Кремонезе.

Пикел вкара своя втори гол в дуела в 38-ата минута, оформяйки крайния резултат в срещата.

С тази победа Кремонезе продължава да се показва доста мощно. Отборът е четвърти във краткотрайното класиране с 32 точки, като е на две от втория Венеция.

Специя с Петко Христов в състава си продължава да затъва в Серия Б, откакто загуби с 1:4 гостуването си на Читадела от 18-ия кръг на Серия Б.

Петко Христов стартира титуляр за Специя и изигра всички 90 минути, като получи жълт картон в 75-ата минута.

Кариеро даде преднина на Читадела в 16-ата минута.

Моро върна Специя в мача, изравнявайки резултата в 61-ата минута.

Питарело вкара два гола за Читадела в 75-ата и 81-ата минута, правейки резултата 3:1.

Майстрело в 86-ата минута подпечата успеха на Читадела с 4:1 против Специя.

Читадела е шести с 32 точки, до момента в който Специя се намира в дъното на класирането, измежду непосредствено изпадащите тимове, заемайки осемнадесета позиция с 16 точки.
Източник: novsport.com