Кремонезе изненадващо отстрани от турнира за купата на Италия. ,

...

Кремонезе изхвърли Наполи от купата на Италия

Кремонезе изненадващо в профил от шампионата за купата на Италия., победи след осъществяване на дузпи. В постоянното време мачът приключи 2:2.

Шарл Пикел изведе гостите напред в резултата, само че Жуан Жезус и Джовани Симеоне още преди почивката направиха поврат за тима от Неапол. Наполи играеше с запасите, само че беше на път да завоюва. В 87-ата минута обаче Феликс Афена-Гиян изравни – 2:2. Това беше и едвам втори прецизен удар за гостите.

Продълженията приключиха без нови попадения, въпреки че в игра се появи голмайсторът Виктор Осимен. И то макар че в 100-ата минута Леонардо Серникола от Кремонезе беше изпъден за втори жълт картон. При дузпите гостите направиха 5 от 5. Станислав Лоботка обаче пропусна за Наполи и това се оказа решаващо.

Иначе южняците демонстрираха следващия си нов екип тази година. Този беше отдаден на Свети Валентин и надлежно – решен в бяло, алено и розово. През предишния сезон южняците играха с 13 разнообразни екипа.

La descrizione per questo video? Pensateci voi…
Източник: flashnews.bg