Кремъл обяви днес, че президентът Владимир Путин не се е

...
Кремъл обяви днес, че президентът Владимир Путин не се е
Коментари Харесай

Путин не смята да говори с Тръмп след стрелбата

Кремъл разгласи през днешния ден, че президентът Владимир Путин не се е свързал с Доналд Тръмп след опита за ликвидиране на претендента за президент този уикенд и няма желание да се свърже с него, съобщи " Ройтерс ".

На въпрос дали ограниченията за сигурността на съветския президент ще бъдат засилени, представителят на Кремъл Дмитрий Песков отговори, че президентът към този момент се употребява с уместно равнище на отбрана.



„ Сигурността към този момент е затегната по явни аргументи, без значение от случаите “, сподели пред кореспонденти Песков.

„ Можем единствено да преповторим, че сигурността на президента е обезпечена на уместно равнище, прави се всичко належащо, като се има поради интернационалното повишаване на напрежението като цяло “, заключи Песков.

Кремъл през вчерашния ден съобщи, че не има вяра държавното управление на Съединени американски щати да стои зад опита за ликвидиране на Тръмп в събота, само че го упрекна в основаването на атмосфера, която е подтикнала нападателя.

Не пропускайте най-важните вести - последвайте ни в 
Източник: vesti.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР