Кремъл каза днес, че ще отговори на новите американски санкции

...
Кремъл каза днес, че ще отговори на новите американски санкции
Коментари Харесай

Москва се закани да отговори на новите санкции на САЩ срещу руски граждани

Кремъл сподели през днешния ден, че ще отговори на новите американски наказания против съветски жители и че реакцията ще регистрира националните ползи на Русия, съобщи Ройтерс.

Съединени американски щати постановиха през вчерашния ден наказания на чеченска формация и петима души, в това число най-малко трима съветски жители, упрекнати в тъпчене на човешки права, включително изтезания без съд и присъда и изтезания на хомосексуалисти, осведоми Българска телеграфна агенция.

Мерките бяха оповестени през вчерашния ден от министерството на финансите на Съединени американски щати и се ползват по силата на закона " Магнитски ".

" Безусловно ще се съблюдава правилото за взаимност, който изисква избрани контрамерки на сходни деструктивни ограничения ", съобщи пред публицисти представителят на Кремъл Дмитрий Песков, представен от ТАСС.
Източник: manager.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР