Кремъл е уверен, че военните ще си свършат работата и

...
Кремъл е уверен, че военните ще си свършат работата и
Коментари Харесай

Кремъл: Руските военни ще възстановят контрола над всички райони на Курска област

Кремъл е убеден, че военните ще си свършат работата и контролът над всички региони на Курска област ще бъде възобновен, оповестяват съветски медии.

 „ Нашите военни си правят работата, контролът ще бъде възобновен “, сподели пред жрналисти прессекретарят на съветския президент Дмитрий Песков, говорейки за обстановката в региона на Курск. „ Не се съмняваме в това. Как и по какъв метод – несъмнено, проектите на военните тук не могат да бъдат обществени. Ситуацията, несъмнено, в тези региони, които са под контрола на украинските бойци, е изключителна, тази обстановка ще бъде поправена навреме. ”

Масираната офанзива на украинските въоръжени сили против региона на Курск стартира на 6 август. Според съветското министерство на защитата от началото на бойните дейности в посока Курск, Киев е изгубил повече от 15,3 хиляди военнослужещи и 124 танка.
Източник: trud.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР