Крайно време е да осъзнаем, че в Европа бушува война.

...
Крайно време е да осъзнаем, че в Европа бушува война.
Коментари Харесай

Радев: Унизително е политическият процес да е подчинен на дилема дали посланик да присъства на откриването на НС

Крайно време е да осъзнаем, че в Европа бушува война. Знаете кои политици оставиха българската авиация без самолети. Това съобщи президентът Румен Радев.

" На идните съвещания за образуване на държавното управление ще диря и отговор от партиите какви решения оферират за гарантиране на въздушния суверенитет, тъй като още дълги години няма да имаме оперативно подготвена ескадрила F-16, а МиГ-29 следващата година ще се приземят ", уточни още Радев. 

По мотив проблема за нежеланието на партиите съветският дипломат Елеонора Митрофанова да участва на откриването и първото съвещание на 48-ото Народно събрание, а украинският президент Володимир Зеленски да бъде поканен да направи послание, президентът беше безапелационен: " Това са пълномощия на Народното събрание. Но нали разбирате, че е унизително политическият развой в България да бъде зависещ на алтернативата дали някой дипломат да участва, или да отсъства на откриването на Народното събрание. Очаквам партиите скоро да върнат фокуса си върху същинските проблеми на българите. Имам възприятието, че партиите се надпреварват коя по-бързо ще загърби същинските проблеми на българите ". 

Очаквайте детайлности!

Източник: dariknews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР