Хитър апаш източи 300 литра нафта от ТИР в Лом, спипаха го
Крадец е източил 300 литра нафта от ТИР в Лом, оповестих от регионалната дирекция на Министерство на вътрешните работи.
Вчера бил подаден сигнал от водача на камиона. Той декларирал пред униформените, че кражбата е осъществена за времето от 17.30 във вторник до 10 часа в сряда.
51-годишния лидер прецизирал, че бил спрял товарния автомобил „ Волво FH12 “ с монтанска регистрация на самостоятелен паркинг. и не паркиран товарен автомобил. Апашът оставил горивото в района на някогашния ДАП в крайдунавския град. На местопроизшествието е осъществен оглед от дежурна оперативна група на Министерство на вътрешните работи.
По случая е формирано досъдебно произвеждане.
Вчера бил подаден сигнал от водача на камиона. Той декларирал пред униформените, че кражбата е осъществена за времето от 17.30 във вторник до 10 часа в сряда.
51-годишния лидер прецизирал, че бил спрял товарния автомобил „ Волво FH12 “ с монтанска регистрация на самостоятелен паркинг. и не паркиран товарен автомобил. Апашът оставил горивото в района на някогашния ДАП в крайдунавския град. На местопроизшествието е осъществен оглед от дежурна оперативна група на Министерство на вътрешните работи.
По случая е формирано досъдебно произвеждане.
Източник: bulnews.bg
КОМЕНТАРИ




