КОРВАЛИС, Орегон (AP) — Доновин Хънтър и Талия фон Оелхофен

...

Хънтър и фон Оелхофен помагат на № 25 Орегон да победи № 3 Колорадо с 68-62

КОРВАЛИС, Орегон (AP) — Доновин Хънтър и Талия декор Оелхофен означиха по 16 точки, с цел да поведат № 25 Орегон на победа с 68-62 над номер 3 Колорадо в петък вечер.

Рейгън Биърс, водещият изпълнител на Орегон Стейт, имаше единствено шест точки, само че сграбчи най-хубавите за тима осем битки за Бийвърс (16-3, 5-3 Pac-12), които се усъвършенстваха до 13-0 в Гил Колизеум. Орегон Стейт имаше три близки загуби на пътя против тимове, класирани в топ 10 този сезон, преди да победи Колорадо.

Джейлин Шеррод поведе Бъфалъс (16-3, 6-2) с 19 точки, преди да отпадне. Нейната тройка 9,1 секунди до края понижи преднината до 66-62, само че Колорадо не можа да се приближи.

Ааронет Вонле, водещият изпълнител на Колорадо, имаше проблеми с фаула през по-голямата част от мача и приключи с 12 точки.

Колорадо, който се изправи против своя четвърти следващ съперник в ранглистата, изостана с една игра зад номер 6 Станфорд в класирането на конференцията.