Драгомир Иванов: Лена Бориславова е ключовият човек за София, в активна комуникация е с Барбутов
Корупцията в Следствен отдел към окръжна прокуратура е такава, каквато излезе като информация през последните дни. Асен Василев с половин уста припозна този запис. Това съобщи самостоятелният общински консултант Драгомир Иванов, който напусна „ Продължаваме промяната “.
„ Изключително мъчно решение беше, взето по-малко от седмица преди конференцията на двамата районни кметове. Говорих с тях и те ми описаха в елементи това, което го има и в записа ”, изясни той.
По думите му не са сезирали прокуратурата незабавно, тъй като нещата се развили доста бързо.
„ Със сигурност Барбутов не работи самосиндикално, както се опита Асен Василев да го показа. Това сигурно не са хора от необятното управление и на ниски равнища. Това е възстановителен развой за цялото демократично общество. Лена Бориславова е член на Изпълнителния съвет, дава отговор политически за София, в дейна връзка е с Барбутов. Тя е основният човек за София, оправя се добре, тъй като е можещ човек.
Подчерта, че Иван Модев е основен човек в партията.
„ Кирил Петков пое цялата виновност върху себе си, не мисля, че е правилно. Очаквах всички в тежката корупционна скица да поемат отговорност ”, добави Иванов.




