Кортни Кардашиян е била инструктирана от лекар да пие семенната

...
Кортни Кардашиян е била инструктирана от лекар да пие семенната
Коментари Харесай

Лекар със съвет към Кортни Кардашиян: Пий семенната течност на Травис Баркър

Кортни Кардашиян е била инструктирана от доктор да пие семенната течност на Травис Баркър „ четири пъти седмично “ .

Кортни показа това в последния епизод на шоуто на Кардашияните от 26 май .

Тя и барабанистът на Blink-182 Травис Баркър се срещнали с специалиста по аюрведа Марта Софер. По време на срещата Кортни споделила на уелнес гуруто, че има болежка в рамото и разискала щитовидната си жлеза с нея.

Софер ме посъветва да пия семенната течност на Травис четири пъти седмично , описа Кортни. Травис от своя страна споделил: „ Обичам тази лекарка “.

Изглежда, че Кортни и Травис не последвали този съвет и вместо това решили да тестват прочистването на Марта, което изисква двойката да се въздържа от извършения, секс и кофеин .

„ Последният ни развой с добиване на яйца не беше сполучлив “ , съобщи Кортни. „ И по този начин, нещото, което ще опитаме в този момент, е почистването на Панчакарма, което е аюрведа. То е на 3000 години. “ Целта на прочистването е да изхвърлим токсините.

На 22 май Кортни и Травис организираха третата си сватбена гала в Портофино, Италия, разменяйки обети пред обичани хора, в това число фамилията на Кортни – Крис Дженър, Клои Кардашиян, Ким Кардашиян, Кайли Дженър и Кендъл Дженър – и децата на Травис Баркър - Алабама Баркър и доведената му щерка Атиана Де Ла Хоя.
Източник: vesti.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР