Коравият тим на Вихрен(Сандански) опропасти надеждите на Оборище да зимува

...

Вихрен парира надеждите на Оборище с хикс

Коравият отбор на Вихрен(Сандански) опропасти очакванията на Оборище да зимува като есенен водач в шампионата на Трета Югозападна футболна лига откакто стигна до 1:1 при днешната си аудиенция в Панагюрище.

Момчетата на Здравко Лазаров изиграха мощен мач на „ Орчо челник ” и можеха да се поздравят и с 3-те точки.

През първата част при резултат 0:0 санданчани изпуснаха дузпа, а преди този момент и гредата избави домакините от попадение.

Драмата се разигра в последните 5 минути на мача.

Най-напред Оборище поведе с 1:0 посредством Каптиев, само че след единствено 2 минути игра Вихрен изравни с гол на Чепилов.

В даденото от съдията продължение се стигна до дузпа в интерес на домакините, само че Стефано Кунчев отрази ударът от бялата точка на Георги Стефанов и мачът приключи 1:1.

Така кръг преди края на есенния дял от шампионата на Трета Югозападна футболна лига Оборище още веднъж изостава на 4 точки от водача Хебър.

Идната седмица „ войводите ” гостуват на Марек в Дупница, а Хебър ще пътува за мач против Германея(Сапарева баня).

Източник: marica.bg