Контрабандни анаболни стероиди са установени при проверка на ГКПП –

...
Контрабандни анаболни стероиди са установени при проверка на ГКПП –
Коментари Харесай

Митничари спипаха контрабандни анаболни стероиди на „Лесово“

Контрабандни анаболни стероиди са открити при инспекция на Граничен контролно-пропусквателен пункт – Лесово. Задържани са двамата водачи на рейса, с който били транспортирани стимулиращите препарати, оповестиха от пресслужбата на Министерство на вътрешните работи.

В хода на гранична инспекция на рейс „ Темса “ с българска регистрация, дошъл в късните часове на 5 декември т.г. за влизане в страната „Лесово“, гранични служители на реда решили нуждата от осъществяване на щателна митническа инспекция на транспортното средство.

При последвалите дейности в рейса били открити разнообразни количества препарати – общо 174 шишенца с друга съдържимост, 267 опаковки с по 100 таблетки и 33 опаковки с по 50 таблетки. На място са били извикани специалисти за изясняване типа им.

Двама поданици на Разград – А.А. /30 г./, карал рейса, и И.И. – са арестувани и конвоирани до ГПУ – Елхово. Превозното средство също е било арестувано, пасажерите са били трансферирани на различен рейс.

За случая е известена прокуратурата, работата продължава в границите на формираното по разказа на митническите управляващи досъдебно произвеждане.

Източник: trud.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР