Конференция на тема „Етика, ценности и религия“ ще се проведе

...
Конференция на тема „Етика, ценности и религия“ ще се проведе
Коментари Харесай

Сдружение ГЕРБ организира конференция на тема "Етика, ценности и религия"

Конференция на тематика „ Етика, полезности и вяра “ ще се организира в София. Форумът ще се състои на 12 юли 2017г. /сряда/ от 10:00ч. в Гранд хотел „ София “, зала „ Триадица “. Събитието се провежда от Сдружение „ Граждани за европейско развиване на България “ взаимно с Центъра за европейски проучвания „ Вилфрид Мартенс “ и Фондация „ Конрад Аденауер “, оповестиха от пресцентъра на ГЕРБ.

Целта на конференцията е да се даде опция на представители на държавни институции, управления на религиозните общности в България и на неправителствени организации да изразят своите мнения за ролята на етиката, полезностите и религията в превъзмогването на главните несъгласия и насилствени практики в обществото.

Събитието ще открият ръководителят на Сдружение „ Граждани за европейско развиване на България “ и кмет на София Йорданка Фандъкова Йорданка Асенова Фандъкова е родена в Самоков. Завършва междинното си... към профила и ръководителят на Парламентарната група на ГЕРБ и зам.-председател на партията Цветан Цветанов Цветан Генчев Цветанов е роден на 8 април 1965 година в София. През 1987... към профила.

Сред гост-лекторите са ръководителят на представителството на Фондация „ Конрад Аденауер “ в България Торстен Гайслер, Никлас Новаки от Центъра за европейски проучвания „ Вилфрид Мартенс “, секретарят на Съвета по сигурността в Министерския съвет Георги Кръстев, Негово Високопреосвещенство Западно- и Средноевропейският Митрополит Антоний, Главният мюфтия на България Мустафа Хаджи, ръководителят на Епископската конференция на Католическата черква в България Епископ Христо Пройков, ръководителят на Централния израелтянски нравствен съвет София Коен и ректорът на Висшия евангелски богословски институт Пастор Тони Еленков.

На събитието ще участват още и ръководителят на Жени ГЕРБ и регионален шеф на Перник Ирена Соколова, дипломати и представители на неправителствени организации.
Източник: novini.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР