Комедията „Госпожите“ ще гостува на ямболска сцена на 13 януари.

...
Комедията „Госпожите“ ще гостува на ямболска сцена на 13 януари.
Коментари Харесай

Лиза Шопова и Силвия Лулчева ще гостуват с „Госпожите“ на ямболска сцена

Комедията „ Госпожите “ ще гостува на ямболска сцена на 13 януари. Спектакълът ще се играе в Зрителната общинска зала. В представлението вземат участие Силвия Лулчева и Лиза Шопова, която е и създател и режисьор на постановката, оповестиха уредниците от продуцентските къщи Creativa и Star Productions.

Спектакълът показва с комизъм и самоирония света на дамите – свят без директни пътища, с доста обрати, смях, сълзи, повече вино и по-малко действителност. Темите за възрастта, свободата да бъдеш себе си, любовта и прошката са поднесени с възприятие за комизъм и непредвидени житейски обстановки.

„ Възрастта е въпрос на избор – през днешния ден съм на толкоз, на колкото реша, тъй като мога да си го разреша “, споделят „ госпожите “ в спектакъла, който дава обещание на публиката развлечение и разпознаваеми моменти от всекидневието, показват уредниците.

Премиерата на спектакъла бе през април 2025 година в столичния спектакъл „ Сълза и смях “.
Източник: bta.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР