Ком и Вихър уцелиха гредите, но мрежите останаха сухи Ялово

...

Ком и Вихър уцелиха гредите, но мрежите останаха сухи

Ком и Вихър уцелиха гредите, само че мрежите останаха сухи Ялово реми – 0:0 направиха Ком (Берковица) и гостуващия му Вихър (Славяново) в мач от 4-ия кръг на Северозападната Трета лига. Стана извънредно здрава борба за всяка педя терен, само че в множеството време надалеч от вратите. Гостите можеха да се отдръпват на отмора с гол задатък. В 43-ата минута капитана им Константин Генков се измъкна очи в очи със стража на противника Кристиан Дончев, финтира го, само че не вкара топката в празната врата. Инфарктни бяха последните 5 минути от срещата.

Първо Десислав Русев бе изведен на стрелкова позиция, само че шутира в гредата. После влезлият като запаса за домакините Венци Иванов бе отхвърлен единствено за 20 секунди, откакто репликира съдията, който му отвърна с два жълти и червен картон. Накрая бе отсъден фаул пред вратата на Теодор Тодоров. След центрирането, състезател на Ком насочи с глава топката в гредата.

Ком – 1. Кристиан Дончев, 23. Генади Петров, 7. Георги Цеков, 11. Гълъб Герасимов, 8. Ивайло Андреев, 24. Иван Тодоров, 16. Йордан Тодоров, 88. Мартин Михайлов, 10. Пламен Ненов /капитан/, 4. Тихомир Тончев, 18. Цветко Иванов. Треньор – Димитър Диков

Вихър – 1. Теодор Тодоров, 77. Николай Иванов, 3. Ивайло Иванов, 37. Светослав Кръстев, 6. Любомир Борисов, 26. Тони Паликрушев, 17. Цветан Петров, 10. Йоан Петков, 11. Константин Генков /капитан/, 9. Александър Скорчев, 5. Десислав Русев. Треньор – Николай Боянов