Колко е две плюс четири плюс шест плюс седем? За

...

Прогнози за Седмица 16 на НФЛ: Избори срещу спред за всеки мач в неделя и понеделник

Колко е две плюс четири плюс шест плюс седем?

За Джетс отговорът е нула. Както и предходната неделя в Маями, двама куотърбекове плюс четири проиграни играчи плюс шест сака плюс седем дузпи се равняваха на нула точки при загуба с 30-0 от Делфините.

Тази злополука пристигна след единствената победа на Джетс от началото на ноември, успеха с 30-6 на тексасците. Дори този резултат беше малко подвеждащ, защото на полувремето беше 0-0, преди Зак Уилсън да събере най-хубавите си 30 минути като Джет, с цел да приключи с 301 ярда и два тъчдауна, а отбраната нокаутира Си Джей Страуд и изтеза заместника му.

Сега идват Washington Commanders на MetLife Stadium в неделя. Те дават добър образец за това за какво би трябвало деликатно да проучите и двата тима, преди да извършите избор в игра на NFL. Защото, в случай че всичко, което вършиме, са последните резултати на Джетс, пропускате половината история.

Командърс изгубиха пет следващи и 10 от последните си 12. Те се класират на последно...