Коледното пазаруване в Kaufland продължава с намаления над 50%
Коледното извършване на покупки в Kaufland продължава с понижения над 50%. Освен за Коледните празници, от 2 до 8 декември водачът в ритейла е подготвил и редица рибни изкушения, подобаващи за Никулден. В този интервал клиентите могат да избират от многообразие от меса, морски деликатеси, салами, маслини, салати и други Всички промоционални оферти могат да бъдат прегледани в онлайн брошурата на хипермаркета.
Изгодно за трапезата през тази седмица е свинското каре без кост от свежата витрина за 9,49 лева./кг., варено-пушеният свински врат „ Leki ” за 9,99 лева./кг. и краве сирене „ Наборъ “ за 10,99 лева./кг. За закуска ритейлърът предлага кроасан с масло за 0,55 ст. от пекарната и 34 бр. кафе капсули NESCAFE DOLCE GUSTO за 16,49 лева Страхотен избор за празничните дни е 100 година луканка, бабек или колбас Амбарица от „ Орехите “ за 2,99 лева Притежателите на Kaufland Card могат да получат 25% на всички млечни артикули от „ Пастир “.
Витрината на самообслужване изненадва с обилие от меса, салами, сирена, салати и маслини. С 50% за притежателите на Kaufland са понижени телешките бургери на личната марка на ритейлъра „ Шеф Месар “. С 50% е понижението и при луканка, суджук или сушеница от „ Фермата “, както и беконът на „ Тандем “. Изгодно от витрината на самообслужване клиентите могат да открият и 400 година кашкавал „ Булгарче “ на цена от 5,99 лева На страхотни предложения са топеното сирене „ Хелиос “, маслото DEUTSCHE MARKENBUTTER и други
Разнообразие от прясна риба е планувал ритейлърът за Никулден, като на фокус е шаранът. Той се предлага изчистен и с люспи с 46% понижение на цена от 7,99 лева./кг. Сьомгата филе е на цена от 32,99 лева./кг., а положително предложение е и риба звук филе за 29,99 лева./кг. Любимата на всички ципура също се предлага изчистена и е на цена от 17,99 лева./кг. Сред преференциалните оферти с до 40% отстъпка са пипалата от калмари, бланширани скариди и хек филе. Празничната софра може да бъде допълнена с хапки сельодка с 47% отстъпка, пушен паламуд и др.
През празничната седмица Kaufland е помислил и за всички празнуващи студенти. С 50% са понижени пуканките за микровълнова, а снаксовете “Star ” са на деца от 1,19 лева Изгодни са цените за шотландско уиски „ JOHNNIE WALKER “ на цена от 48,99 лева и „ GRANT’S “ за 26,99 лева С Kaufland Card 25% е отстъпката на всички ракии „ Пещерска “.
Всички отстъпки от 2 до 8 декември могат да бъдат открити в онлайн брошурата.
За Kaufland България:
Kaufland България е водач в бранша на търговията с годишен оборот от над 2 милиарда лева и един от най-големите работодатели в страната с екип от близо 7500 чиновници. През 2024 година компанията разполага с 66 хипермаркета в 35 града. От старта си през 2006 година в България до през днешния ден Kaufland се стреми да подтиква националната и районна стопанска система и инфраструктурата по места с общи вложения от 1,6 милиарда лева Компанията непрестанно развива своята политика за стабилно развиване и под мотото „ Действията носят смяната “ се ангажира с разнообразни обществени и екологични действия – от потреблението на енергийно ефикасни технологии и проектирането на нови здания с мисъл за природата, през поддръжката на уязвими групи до намаляването на пластмасата.