Колата се е забила в камион Тежка катастрофа е станала

...
Колата се е забила в камион Тежка катастрофа е станала
Коментари Харесай

Първо във Флагман: Тежка катастрофа затвори АМ „Тракия“, Ауди е размазано до неузнаваемост

Колата се е забила в камион

Тежка злополука е станала преди минути на автомагистрала „ Тракия “. Това оповестяват очевидци за Флагман.бг.  По тяхна информация случаят е станал в региона на отбивката за Карлово. Ауди Q8 се е забило в задната част на камион. Предницата на лекия автомобил е размазано, допълват очевидци. 

Заради злополуката едната лента е затворена за придвижване, а в региона се е образувало запушване. Няма потърпевши.

В обществените мрежи са оповестени фрагменти на размазаната кола. На място е пристигнала репатрак на Пътна помощ, която да изтегли авариралия автомобил.

Очаквайте детайлности! 
Източник: flagman.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР