Автомобил без шофьор паркира в подлеза на Орлов мост
Колата се е спуснала по стълбите откъм улица " Сан Стефано ", полицията обяснява случая
Лек автомобил се озова в подлеза на Орлов мост откъм улица ул. " Сан Стефано ", откакто се е спуснал по стълбите без водач, заяви Българска национална телевизия. Няма данни за потърпевши.
По първична информация няма данни за потърпевши при случая. Превозното средство е минало по стълбищната част на подлеза и е спряло в пешеходната зона, което по знамение не е довело до пострадвания.
" Слизах към в подлеза под Орлов мост. Чух тътнеж и скърцане на метал. Застинах и тъкмо пред мен от стълбите откъм Българската национална телевизия се сурна празна кола, която няколко момчета стопираха, откакто ударите в праговете убиха инерцията ѝ ", показа очевидецът на случая Христо Блажев.
Предполага се, че автомобилът е бил оставен без контрол, евентуално без включена ръчна спирачка, което е довело до самопридвижването му.
На място дойдоха екипи на полицията, които обезопасиха региона и започнаха оглед. Предстои изясняване на точните условия към случая, както и определяне на притежателя на автомобила.
Случаят бързо стана известен в обществените мрежи, откакто фотография беше оповестена във фесбук групата " Забелязано в София.
" Като не дърпаш ръчната, колата сама слиза по стълбите в подлеза на Българска национална телевизия ", гласи един от мненията към фрагмента.
Снимка: Българска телеграфна агенция
Публикацията провокира и серия от шеговити реакции от консуматори:
- " Бърза да хване метрото, че дизела нарастна! " ;
- " Да не е втора серия на кино лентата Италианска Афера " ;
- " Тя не беше глупава, просто нямаше шанс, когато... "
Очаква се транспортното средство да бъде изтеглено от подлеза, след което придвижването в региона да бъде изцяло възобновено.
Лек автомобил се озова в подлеза на Орлов мост откъм улица ул. " Сан Стефано ", откакто се е спуснал по стълбите без водач, заяви Българска национална телевизия. Няма данни за потърпевши.
По първична информация няма данни за потърпевши при случая. Превозното средство е минало по стълбищната част на подлеза и е спряло в пешеходната зона, което по знамение не е довело до пострадвания.
" Слизах към в подлеза под Орлов мост. Чух тътнеж и скърцане на метал. Застинах и тъкмо пред мен от стълбите откъм Българската национална телевизия се сурна празна кола, която няколко момчета стопираха, откакто ударите в праговете убиха инерцията ѝ ", показа очевидецът на случая Христо Блажев.
Предполага се, че автомобилът е бил оставен без контрол, евентуално без включена ръчна спирачка, което е довело до самопридвижването му.
На място дойдоха екипи на полицията, които обезопасиха региона и започнаха оглед. Предстои изясняване на точните условия към случая, както и определяне на притежателя на автомобила.
Случаят бързо стана известен в обществените мрежи, откакто фотография беше оповестена във фесбук групата " Забелязано в София.
" Като не дърпаш ръчната, колата сама слиза по стълбите в подлеза на Българска национална телевизия ", гласи един от мненията към фрагмента.
Снимка: Българска телеграфна агенция Публикацията провокира и серия от шеговити реакции от консуматори:
- " Бърза да хване метрото, че дизела нарастна! " ;
- " Да не е втора серия на кино лентата Италианска Афера " ;
- " Тя не беше глупава, просто нямаше шанс, когато... "
Очаква се транспортното средство да бъде изтеглено от подлеза, след което придвижването в региона да бъде изцяло възобновено.
Източник: dnesplus.bg
КОМЕНТАРИ




