Кола се спусна по стълбите в подлеза на Орлов мост.

...
Кола се спусна по стълбите в подлеза на Орлов мост.
Коментари Харесай

Автомобил се спусна в подлеза на Орлов мост

Кола се спусна по стълбите в подлеза на Орлов мост. Това стана ясно от обява в обществените мрежи.

В автомобила не е имало водач. " Слизах към метрото в подлеза под Орлов мост. Чух тътнеж и скърцане на метал. Застинах и тъкмо пред мен от стълбите откъм Българската национална телевизия се сурна празна кола, която няколко момчета стопираха, откакто ударите в праговете убиха инерцията ѝ ", показа очевидецът на случая Христо Блажев.

На място има полицейски екипи и за благополучие няма потърпевши хора.
Източник: focus-news.net


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР