Кола се заби в дентална клиника в София
Кола се е блъснала в дентална клиника в София. За случая оповестяват от самото лечебно заведения във Facebook.
За благополучие няма потърпевши, а всички чиновници и пациенти са в положително положение, написа bTV.
От клиниката показаха откровената си признателност към целия екип, околните, приятелите и съседите, които са оказали подпомагане и поддръжка в преодоляването на обстановката.
Поради нуждата от възобновяване на нанесените вреди, през идващите дни клиниката краткотрайно няма да работи на цялостен потенциал. Екипът твърди, че ще постави всички старания естествената активност да бъде възобновена допустимо най-скоро.
За благополучие няма потърпевши, а всички чиновници и пациенти са в положително положение, написа bTV.
От клиниката показаха откровената си признателност към целия екип, околните, приятелите и съседите, които са оказали подпомагане и поддръжка в преодоляването на обстановката.
Поради нуждата от възобновяване на нанесените вреди, през идващите дни клиниката краткотрайно няма да работи на цялостен потенциал. Екипът твърди, че ще постави всички старания естествената активност да бъде възобновена допустимо най-скоро.
Източник: darik.bg
КОМЕНТАРИ




