Когато мъж от Северна Каролина се отбил в местен магазин

...
Когато мъж от Северна Каролина се отбил в местен магазин
Коментари Харесай

Мъж намери $20 на земята, купи си лотариен билет и спечели $1 млн.

Когато мъж от Северна Каролина се отбил в локален магазин във вторник, надали е предполагал, че шансът ще му се усмихне по този начин необятно. 

Джери Хикс, дърводелец от Банър Елк, намира 20-доларова банкнота на паркинга пред магазина и е решил да я вложи в лотариен билет. Късметът му се отплатил обилно — билетът му донесъл облага от $1 милион.

„ Всъщност нямаха билета, който търсех, по тази причина взех този “, споделя Хикс. Билетът, който избрал.

В петък той получил премията си в централата на просветителната лотария на Северна Каролина, избирайки еднократна сума от $600 000, вместо годишни плащания за 20 години. След удържаните налози, Хикс прибрал чисто $429 007.

Плановете му са да употребява парите за помощ на децата си и да се отдръпна от дърводелството след цели 56 години труд. Но първо, Хикс има намерение да отпразнува успеха си по един обикновен, само че щастлив метод.

„ Отиваме напряко към ресторант Golden Corral и ще опитаме от всичко, което имат! “, споделя той.

Не пропускайте най-важните вести - последвайте ни в 
Източник: vesti.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР