Когато Грейсън Малиноски направи своя дебют в Западната хокейна лига

...

Вратарят на Саскатун ААА Блейзърс Малиноски се радва на пробив в сезона като титуляр

Когато Грейсън Малиноски направи своя дебют в Западната хокейна лига със Сиатъл Тъндърбърдс на 17 декември против Ванкувър Джайънтс, нещата не вървяха по проект.

По-малко от 11 минути след началото на мача той към този момент беше дал голове на Колтън Робъртс и Джейдън Липински, виждайки по какъв начин тимът му изпада в ранна дупка с 2-0.

„ Седях там 10 минути след началото на мача игра, мислейки: „ О, Боже, това не е положително начало “, сподели Малиноски. „ Но аз просто продължих с това и в последна сметка се получи много добра игра. “

Малиноски се възвърне доста, правейки 33 прекъсвания през нощта, а Сиатъл не съумя да вземе победа, това оказа помощ на продукта на Saskatoon да се почувства убеден в играта на главно юношеско равнище.

Играйки в три мача като част от празничната повиквателна от Сиатъл, Малиноски в този момент се приготвя за плейофен тлас...