KNOXVILLE, Tenn. (AP) — Dalton Knecht вкара 24 точки и

...

Knecht, Aidoo води No. 5 Tennessee пред Texas A&M, 86-51

KNOXVILLE, Tenn. (AP) — Dalton Knecht вкара 24 точки и No. 5 Tennessee победи Texas A&M 86-51 в събота вечер, с цел да изравни Алабама за Югоизточната конференция води и дава на треньора Рик Барнс неговата 800-та победа в Дивизия I.

69-годишният Барнс стана 14-ият треньор, спечелил 800 мача в учебни заведения в Дивизия I. Той също по този начин беше треньор на Джордж Мейсън, Провидънс, Клемсън и Тексас, като завоюва 402 мача за 17 сезона с Лонгхорнс. Той има 196 за девет сезона в Тенеси.

Jonas Aidoo имаше 18 точки, 14 битки и три блокади, с цел да помогне на Доброволците (21-6, 11-3) да завоюват четвъртия си следващ мач. Закай Зайглер направи 14 асистенции, а Тобе Ауака добави 12 точки. Тенеси стреля 52.4% от терена.

Тайрис Радфорд и Уейд Тейлър IV водеха Texas A&M (15-12, 6-8) с по 11 точки. Агис стреляха 27,3% от игра, като изпуснаха своя четвърти следващ резултат.

Сантиаго Вескови вкара тройка тъкмо преди сирената, с цел да поведе Тенеси с 37-27 на полувремето.