КЛИВЛАНД (АП) — Треньорът на Минесота Тимбъруулвс Крис Финч отсъства

...

Треньорът на Тимбъруулвс Крис Финч не се чувства добре, отсъства от гостуването на Минесота в Кливланд

КЛИВЛАНД (АП) — Треньорът на Минесота Тимбъруулвс Крис Финч отсъства от мача против Кавалиърс в петък, тъй като не се усеща добре.

Финч се срещна с кореспонденти към 90 минути преди известието, до момента в който Тимбъруулвс се подготвяха да играят за втора поредна вечер след успеха в Индиана в четвъртък. Финч не загатна никакви здравословни проблеми, само че сподели, че тимът е дошъл късно след късия полет от Индианаполис.

Екипът за връзки с медиите сподели, че Финч ще излезе пет минути преди началото на мача. Нямаше други незабавни детайлности.

Асистентът Мика Нори размени Финч, който е в своя четвърти сезон с водещия в Западната конференция Тимбъруулвс. Минесота е 44-19 и има най-хубавия връх (21-11) в НБА.

54-годишният Финч е измежду най-хубавите кандидати за треньор на годината.

Timberwolves имат претрупан график в последно време. Те са играли мачове в поредни вечери четири пъти, откогато почивката им за мача на звездите завърши на 23 февруари.