Раниери напусна Рома
Клаудио Раниери напусна поста си на консултант в управлението на Рома, новината потвърдиха персонално от управлението на " вълците ".
" Рома удостоверява края на партньорството си с Клаудио Раниери. Клубът би желал да благодари на Клаудио за забележителния му принос за развиването на Рома. Той преведе тима през доста сложен интервал и ние постоянно ще бъдем признателни за напъните му.
Клубът е мощен, със солидно управление и ясна визия. Рома постоянно ще бъде преди всичко. Напълно сме уверени в бъдещия си път под управлението на Джан Пиеро Гасперини ", се споделя в изказването.
Испанец желае да напусне Рома през лятото
Не получава задоволително шансове за изява
" Рома удостоверява края на партньорството си с Клаудио Раниери. Клубът би желал да благодари на Клаудио за забележителния му принос за развиването на Рома. Той преведе тима през доста сложен интервал и ние постоянно ще бъдем признателни за напъните му.
Клубът е мощен, със солидно управление и ясна визия. Рома постоянно ще бъде преди всичко. Напълно сме уверени в бъдещия си път под управлението на Джан Пиеро Гасперини ", се споделя в изказването.
Испанец желае да напусне Рома през лятото
Не получава задоволително шансове за изява
Източник: topsport.bg
КОМЕНТАРИ




