Кийн призова Рашфорд да продължи да продуцира, като настоя, че

...

Рой Кийн не е впечатлен от празнуването на гола на Маркъс Рашфорд при равенството 2-2 с Тотнъм, тъй като Джейми Реднап настоява, че нападателят на Ман Юнайтед „няма право да се разстройва“ след лоша форма

Кийн прикани Рашфорд да продължи да продуцира, като настоя, че нападателят не би трябвало да се сърди на никого.

„ Трябва да забележим повече, той го е показвал и преди, има качеството. Защо наподобява, че е смутен от всички, той би трябвало да отиде и да се наслаждения на това, че играе за Ман Юнайтед “, сподели някогашният полузащитник, говорейки за Sky Sports.

Маркъс Рашфорд вкара четвъртия си гол във Висшата лига за сезона още през първото полувреме

Английският нападател наподобява сподели на критиците, че приказват доста през празнуването на своя гол

Рой Кийн не остана впечатлен, защото настоя, че Рашфорд не би трябвало да се сърди на никого