Кирил Петков е тежко пострадалият полицай в катастрофата с буса

...
Кирил Петков е тежко пострадалият полицай в катастрофата с буса
Коментари Харесай

Първо в Lupa.bg: Ето го пострадалия полицай

Кирил Петков е тежко потърпевшият служител на реда в злополуката с буса с мигранти на Околовръстното шосе в София, която стана във вторник сутринта, научи Lupa.bg от свои източници в Министерство на вътрешните работи. Той към момента е сред живота и гибелта. Ченгето е на 51 години и работи повече от две десителетия в системата на полицията. Ползва се с отлична известност измежду сътрудниците, два пъти е награждаван.



Както към този момент съобщихме, служителят на реда е в тежко положение с заплаха за живота. Настанен е за лекуване в болница „ Света Анна “ в София. Той е с черепно-мозъчна контузия със счупени кости на черепа, хематом и съществено увреждане на мозъка. Кирил Петков е настанен в реанимация, като най-малко за денонощие ще бъде в медикаментозна кома.

От болничното заведение прецизираха, че са употребявали всички благоприятни условия за лекуване на служителя на реда. Полицаят е опериран в отделението по неврохирургия и остава на апаратна вентилация. Лекарите не се ангажираха с никаква прогноза. " Най-важни са първите 24 часа. Дано да издържи ", разясниха медици.

Преди няколко години Кирил е основал семейство. На 15 септември 2016 година той се е оженил за дългогодишната си другарка Поли.



Полицаят на отмора през 2015 година



Съпругата на служителя на реда Поли Петкова се моли Кирил да оживее и още веднъж да си е у дома
Източник: lupa.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР