Кике Сетиен постигна трудно победа при дебюта си като треньор

...

Кике Сетиен след дебюта си начело на Барса: Меси направи това, което прави през целия си живот

Кике Сетиен реализира мъчно победа при дебюта си като треньор на Барселона. Каталунците се постановиха над Гранада с 1:0 на стадион " Камп Ноу " с гол на Лионел Меси.

Ето какво сподели Сетиен след срещата:

" Получи се превъзходен мач. Може би ни липсваше шанс през първото полувреме. Гранада се защитаваше устойчиво и не ни беше елементарно. Имаше доста вятър, изискванията за игра не бяха съвършени. Радвам се, че във всяко от полувремената допуснахме единствено по един удар към нашата врата, само че този през второто срещна гредата. Постепенно ще подобряваме играта си, би трябвало да сме по-концентрирани при завършването на офанзивите.

Меси направи това, което прави през целия си живот. Това е действителността. Има и такива мачове, когато на тима липсва ентусиазъм и късмет, само че най-после идва един прелестен миг, който взема решение всичко. Пасът на Видал с пета към Меси преди гола беше отличен ".
 Барселона победи Гранада с 1:0