Кери Катона прави обиколка на луксозния си нов дом, докато се мести от имението си за £2 милиона в Чешир, след като почувства, че имотът е „твърде голям“
Кери Катона най-сетне се изнесе от своя £ 2-милионно имение в Чешър, защото тя избра по-малък парцел
Бившето Atomic Kitten, 43, добре документира изтощителното придвижване посредством своите истории в Instagram
Кери записа къса обиколка на дома, обикаляйки стая по стая, защото част от къщата към този момент беше ремонтирана.
Тя сподели прелестна и просторна всекидневна, включваща тъмносин островен диван с доста растения.
Кухнята също имаше доста неразопаковани кутии, както и тоалетната, която можеше да се похвали с две огромни умивалници.
Тя сподели на почитателите: „ Добро утро на всички. Спах безусловно извънредно. Пълен със сенна хрема, само че желаех да ви дам незадълбочен взор към новата къща.
„ Има още доста неща за извършване, само че нещата вървят напред. И по този начин, искаш ли да видиш? “, подразни го тя.
Прочетете целия текст »




