Керала Бластърс се поздрави с втора поредна победа в индийската

...

Керала бие в 93-ата минута, Бербатов гледа от пейката

Керала Бластърс се поздрави с втора поредна победа в индийската Супер лига. В мач от 14-ия кръг Керала излъга трагично с 2:1 като посетител Пуна Сити. Възстановеният от травма български нападател Димитър Бербатов се завърна в групата на Керала за мача, само че остана през всичките 90 минути на скамейката на запасите.

Sit back and enjoy this stunning strike #LetsFootball #PUNKER https://t.co/eampXHZctX pic.twitter.com/62DCL8FyXK
— Indian Super League (@IndSuperLeague) February 2, 2018
Керала поведе в резултата с гол на Джакичанд Сингх в 58-ата минута, само че в 72-ата Емилияно Алфаро изравни от дузпа. Победата на Керала донесе Чекийот Винеет в третата минута на добавеното време.

A goal worthy enough to win any game! Well done, @ckvineeth!