Келдън Джонсън вкара рекордните за кариерата си 36 точки и

...

Сан Антонио сложи край на негативна серия

Келдън Джонсън вкара рекордните за кариерата си 36 точки и завоюва 11 битки при успеха на Сан Антонио над Бруклин със 106:98.

Джереми Сочан означи 16 точки за Сан Антонио, който постави завършек на серията си от 5 загуби.

Ти Джей Уорън означи 19 точки за Бруклин, като тимът игра без контузените Кевин Дюрант и Кайри Ървинг. Бан Саймънс записа трипъл-дабър за Бруклин - 10 точки, 10 битки, 11 асистенции.

Джру Холидей усъвършенства върха си за сезона, като вкара 37 точки за Милуоки при триумфа над Торонто със 130:122.

Боби Портис записа 27-ия си “дабъл-дабъл ” - 12 точки и 12 битки.

Тимът игра за четвърти следващ мач без Янис Адетокунбо, който лекува травма на коляното.

Фред ВанВлийт означи 39 точки за Торонто.

Милуоки водеше с 44:34 след първата четвърт, само че на полувремето изоставаше в резултата с 67:76, преди да навакса през втората половина на мача. Брук Бопес заби 15 точки в третата четвърт, а Грейсън Алън добави 14 за наваксването на Милуоки.
Източник: lupa.bg