Кайри Ървинг реализира 29 точки, а Ройс О`Нийл вкара победния

...

Бруклин победи Маями, но загуби Дюрант

Кайри Ървинг осъществя 29 точки, а Ройс О`Нийл вкара победния панер за триумфа на Бруклин против Маями със 102:101 в среща от постоянния сезон на Националната баскетболна асоциация (НБА) на Съединени американски щати и Канада.

О`Нийл се разписа 3.2 секунди преди сирената, откакто завоюва битката след пропусната тройка от Ървинг малко преди този момент. Джими Бътлър не съумя да означи за Маями със сирената.
 Треньорът на Бруклин с къс коментар за контузията на Дюрант Треньорът на Бруклин с къс коментар за контузията на Дюрант
Хийт желаеха наказателни удари за фаул против О`Нийл в края на мача, само че не го получиха.

Кевин Дюрант напусна в третата четвърт поради контузия на дясното коляно. Той приключи със 17 точки, 4 битки и 2 асистенции.

Нетс завоюваха 14 от последните си 15 мача.

Бътлър беше най-резултатен за Маями с 26 точки и 8 битки. Тайлър Хиро, който се завърна, откакто пропусна един мач поради болки в гърба, добави 24 точки. Бам Адебайо беше стеснен до 28 минути заради травма в бедрото. Той приключи с 10 точки и 8 битки.

Гледай баскетбол на MAX с най-вълнуващите дуели от Евролига, Еврокупа и Национална баскетболна лига на България, онлайн, единствено в ефира на MAX Sport.