Катерина Евро първа разбрала, че ще става баба отново –

...
Катерина Евро първа разбрала, че ще става баба отново –
Коментари Харесай

Сашо Кадиев: Мама видя ембриона на бебето ни в кафето си!


Катерина Евро първа схванала , че ще става баба още веднъж – и то по много необикновен метод. Майката на Александър Кадиев видяла в пяната на утринното си кафе облик, който й замязял на ембрион, а дни по-късно се оказало, че интуицията й въобще не я е подвела, написа

Любопитната история описа самият Сашо Кадиев в „ Преди обед “, където дружно със брачната половинка си Ивелина Чоева приказва за дългия и прочувствен път към бременността.



Според артиста бъдещото бебе е било чакано повече от година и половина. Въпреки че и двамата с Ивелина били изцяло здрави съгласно медицинските проучвания, мечтаната бременност по този начин и не настъпвала.

„ Направихме си авансово проучвания и се оказа, че сме безусловно здрави. Но очевидно поради този стрес, който се образува при дамата, просто не става “, описа Кадиев.

Ивелина също призна, че упованието почнало да се трансформира в същинско тестване.

„ Всички ми споделяха да се успокоя, което доста ме дразнеше, тъй като по какъв начин да се успокоиш. И просто пристигна един ден, в който ми беше все тая. Писна ми, изморих се да очаквам и то стана “, призна моделката.

Двамата разкриват, че бебето е било заченато малко преди тяхно пътешестване до Торино. Там посетили фамозната катедрала, в която се съхранява Торинската плащеница, и отправили молитва за дете.

Истинската изненада обаче пристигнала след завръщането им. Ивелина отишла на посетители на Катерина Евро, а актрисата още от вратата й декларирала, че е бременна. Причината била странна фигура в млечната пяна на кафето й, която съгласно нея приличала на ембрион.

По време на предаването Кадиев даже сподели фотография на въпросното кафе, а феновете сами можеха да преценяват какъв брой извънредно наподобява изображението.



Няколко дни по-късно Ивелина инцидентно предходна около лаборатория и решила да си направи проучвания, в това число кръвен тест за бременност. Резултатът удостоверил думите на бъдещата баба.



Щастливата вест била обявена на Кадиев по специфичен метод. Ивелина му подарила картичка с обръщение: „ Единственото по-хубаво нещо от това да си ми брачен партньор, е да си татко на нашето дете. See you in December, daddy! (в превод: „ Ще се забележим през декември, тате! “ – б.р.).

Днес двамата към този момент чакат с неспокойствие появяването на бебето, а полът му ще бъде оголен напълно скоро. Най-развълнувана от всички обаче се оказала дъщерята на Кадиев – Катерина , която не съумяла да сдържи сълзите си от благополучие и непрестанно прегръщала Ивелина след новината.

 
Източник: hotarena.net


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР