Катастрофа в Плевенско. Снимка: Кадър от видео Шофьор на 52 години

...
Катастрофа в Плевенско. Снимка: Кадър от видео
Шофьор на 52 години
Коментари Харесай

Шокиращ случай в Плевенско! Шофьор блъсна 15-годишен и избяга

Катастрофа в Плевенско. Снимка: Кадър от видео

Шофьор на 52 години е блъснал момче на 15 години в Гулянци и е избягал, оповестиха от ОДМВР-Плевен .

Злополуката е станала на 18 април . Момчето било блъснато от лекия автомобил към 22:40 часа , до момента в който стояло на платното за придвижване. След произшествието лидерът е напуснал. По-късно е открит – 52-годишен, с лек автомобил „ Мерцедес “. Задържан е за период до 24 часа.

Пострадалият е превозен от екип на ФСМП-Гулянци до ЦСМП-Плевен, където е диагностициран с фрактурна линия на дясна кост на челюстта, и е изгубил схващане. Няма заплаха за живота му . На местопроизшествието е осъществен оглед от полицейски чиновници. Сезирана е Районната прокуратура в Плевен и е формирано досъдебно произвеждане.

Същевременно в обществените мрежи се твърди, че лидерът бил открит в границите на минути, само че съзнателно не е арестуван , не са му взети проби за алкохол и опиати, както е редно по закон. Предвижда се на следващия ден да се даде още публичност по случая.

Присъединете се към нашия 

ОДМВР-Плевен с информация за тежката злополука с три коли край Коиловци

Източник: iskra.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР