От последните минути! На монтанчанин му прилоша на път за лекар във Враца и катастрофира /снимки/
Катастрофа е станала през днешния ден на влизане във Враца откъм Монтана, видя първо организация BulNews.
Лек автомобил „ Опел “, каран от възрастен мъж, се е забил в дирек под военното отделение.
Шофьорът е към 60-годишен от Монтана. Той идвал във Враца на доктор, когато внезапно му прилошало. Мъжът изгубил надзор над ръководството на автомобила си и изхвърчал от пътя, след което се блъснал в стълба.
За благополучие, индивидът не е потърпевш. В момента той е добре, пред наш екип съобщи, че е диабетик и просто за миг му причерняло.
Нанесени са обаче съществени материални вреди по возилото му, което е със смазана предна част. Излезли са и еърбеците му.
На местопроизшествието има екип на полицията, който документира случая. По шосето пък има голям брой разпилени елементи от колата.
Движението в региона е затруднено.
Лек автомобил „ Опел “, каран от възрастен мъж, се е забил в дирек под военното отделение.
Шофьорът е към 60-годишен от Монтана. Той идвал във Враца на доктор, когато внезапно му прилошало. Мъжът изгубил надзор над ръководството на автомобила си и изхвърчал от пътя, след което се блъснал в стълба.
За благополучие, индивидът не е потърпевш. В момента той е добре, пред наш екип съобщи, че е диабетик и просто за миг му причерняло.
Нанесени са обаче съществени материални вреди по возилото му, което е със смазана предна част. Излезли са и еърбеците му.
На местопроизшествието има екип на полицията, който документира случая. По шосето пък има голям брой разпилени елементи от колата.
Движението в региона е затруднено.
Източник: bulnews.bg
КОМЕНТАРИ




