Катастрофа е станала днес на влизане във Враца откъм Монтана,

...
Катастрофа е станала днес на влизане във Враца откъм Монтана,
Коментари Харесай

От последните минути! На монтанчанин му прилоша на път за лекар във Враца и катастрофира /снимки/

Катастрофа е станала през днешния ден на влизане във Враца откъм Монтана, видя първо организация BulNews. 
Лек автомобил „ Опел “, каран от възрастен мъж, се е забил в дирек под военното отделение. 
Шофьорът е към 60-годишен от Монтана. Той идвал във Враца на доктор, когато внезапно му прилошало. Мъжът изгубил надзор над ръководството на автомобила си и изхвърчал от пътя, след което се блъснал в стълба. 
За благополучие, индивидът не е потърпевш. В момента той е добре, пред наш екип съобщи, че е диабетик и просто за миг му причерняло. 
Нанесени са обаче съществени материални вреди по возилото му, което е със смазана предна част. Излезли са и еърбеците му. 
На местопроизшествието има екип на полицията, който документира случая. По шосето пък има голям брой разпилени елементи от колата. 
Движението в региона е затруднено.
 
Източник: bulnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР