Катар предостави може би един от най-великите, а защо не

...

Аржентина е световен шампион след най-великия финал на световни първенства

Катар даде може би един от най-великите, а за какво не и най-великият край в историята на международните шампионати. Пред изпълнениня " Луасил " Аржентина влезе в историята, откакто детронира досегашния отличник Франция след неповторима драма с продължения и дузпи и общ резултат от 7:5.
В постоянното време и продълженията двата отбора приключиха при резултат 3:3. Лионел Месиоткри в 23-ата от дузпа, а Анхел Ди Мария удвои в 36-ата минута. Килиан Мбапе намали от дузпа в 80-ата, а единствено минута след това изравни резултата с втория си гол. Така се стигна и до пръджленията.

В тях Меси означи също второто си попадение си в 108-ата и още веднъж даде преднина на " гаучосите ", само че Мбапе заби хеттрик и изравни в 118-ата минута от нова дузпа. По този метод се наложи да бъдат изпълнявани дузпи, а при тях футболистите на Дидие Дешан направиха два пропуща, а тези на Лионел Скалони бяха безгрешни и завоюваха по този начин чаканата международна купа!

18 Дек 202283618 Дек 2022231418 Дек 2022105618 Дек 202241018 Дек 202220318 Дек 2022834КоментариНапиши коментарИмеEmailКоментарИзпрати ЧетениКоментирани14 Дек 202255309 Дек 202276317 Дек 202253017 Дек 202242
Ние и нашите сътрудници използваме технологии като за персонализиране на наличието и рекламите, които виждате, както и с цел да проучваме трафика на уеб страницата. Изберете “Приемам ”, с цел да приемете потреблението на тези технологии. За повече информация, апелирам запознайте се с обновените и на Гласове.ком ЕООД
Източник: glasove.com