Каспер Халтунен записа хеттрик, а Denver Barkey отбеляза гол и

...

London Knights взеха мач 2 от OHL Championship Series с победа с 9-1 над Oshawa Generals

Каспер Халтунен записа хеттрик, а Denver Barkey означи гол и три асистенции, до момента в който London Knights победиха Oshawa с 9-1 в мач 2 от серията OHL Championship на 11 май в Budweiser Gardens.

Лондон надмина Дженерълс със 17-2 в два мача и поведе с 2-0 серия от Ошава за мач 3 на 13 май в Tribute Communities Centre.

Ийстън Коуън имаше гол и две асистенции, а Оливър Бонк имаше три асистенции.

Лондон поведе с 4-0 след 20 минути и четири разнообразни гола голмайсторите свършиха работата първоначално.

Макс МакКю предприе опит за изчистване покрай синята линия на Ошава и даде шайбата на Сам О'Райли, а той откри Руслан Газизов с напречен пас, с цел да отвори резултата марката 9:27.

Каспер Халтунен изведе Найтс напред с 2-0 в пауър игра малко повече от две минути по-късно, когато нанесе невисок удар с...