Карлос Алкараз беше ужилен отстрани на челото, когато рояк пчели

...

Индиън Уелс: Пчелите забавят играта, докато Карлос Алкараз бие Александър Зверев

Карлос Алкараз беше жилнат в профил на челото, когато рой пчели се спусна на неговия четвъртфинал в Индиън Уелс против Александър Зверев.

Съдията Мохамед Лахиани беше заставен да прекъсна играта в третата игра, защото пчелите нахлуха в корта в Калифорния.

Мачът беше отсрочен с един час и 40 минути, преди защитаващият купата Алкараз да завоюва с 6-3 6-1.

„ Със сигурност най-необичайният мач, който в миналото съм играл в кариерата си “, сподели по-късно първенецът от Уимбълдън Алкарас.

" Видях няколко пчели в близост, само че си помислих, че са единствено няколко от тях. Но видях небето и имаше хиляди летящи, забити в косата ми, отиващи към мен.