"Кариана" записа най-авторитетната си победа в изиграните до момента от

...

Кариана нанесе първа загуба на Локо /София/ в контролите

"Кариана " записа най-авторитетната си победа в изиграните досега от тима седем контролни срещи. Лидерът в Северозападната трета лига надделя с 2:1 третия в професионалната Втора лига "Локомотив " /София/, за който това бе първа загуба през зимната предсезонна подготовка. Мачът се игра на стадиона на софийското село Требич. В 26-та мин. Християн Василев хвърли отдалечен пас на Георги Цеков и крилото на карианци не остави никакъв късмет на вратаря. Воденият от треньора Атанас Джамбазки удвои преднината си в 68-та мин. Тогава Людмил Иванов шутира, топката се отклони в тялото на Кристиян Виячки и спря за повторно в мрежата на домакините. Минута по-късно Илия Димитров оформи крайния резултат, като при попадението му остана подозрение за засада. След мача футболистите на Кариана бяха разпуснати в тридневна почивка. Отборът възобновява още веднъж тренировки на 13 февруари, вторник.
"Кариана ": Павел Станев, Стенислав Георгиев, Георги Илиев, Николай Дичев, Ангел Цолов, Николай Николов, Дилян Иванов, Цветомир Тодоров, Християн Василев, Георги Цеков, Янислав Иванов (Благой Стоянов, Йордан Тодоров, Ангел Русев, Александър Александров, Александър Веселинов, Людмил Иванов).
Източник: bulnews.bg