Кардиф обърна Уулвс у дома за ценен успехОтборът на Кардиф

...

Кардиф обърна Уулвс у дома за ценен успех

Кардиф обърна Уулвс вкъщи за скъп триумф
Отборът на Кардиф Сити реализира доста скъп триумф в борбата за оцеляване във Висшата лига, откакто победи Уулвс с 2:1 вкъщи в първи мач от 14-ия кръг на шампионата.

„ Вълците “ се показват мощно от началото на сезона и откриха резултата на „ Карид Сити Стейдиъм “ в 18-та минута, когато Мат Дохърти се разписа след добавка отблизо разстояние. Възпитаниците на Нийл Уорнък демонстрираха темперамент и стигнаха до цялостен поврат след почивката, след голове на Арон Гунарсон и Джуинър Хойлет в границите на 12 минути – сред 65-та и 77-ма. „ Синигерите “ опазиха преднината си в оставащите минути и по този метод записаха трета победа от началото на сезона, която ги изкачи на 15-то място в класирането с 11 точки. Уулвс заема 11-та позиция с актив от 16 точки. /БГНЕС
Източник: bgnes.com