Карабах продължава наказателната си акция в първенството на Азербайджан. Шампионите

...

Славчев не игра в дербито с Нефтчи

Карабах продължава наказателната си акция в шампионата на Азербайджан. Шампионите победиха с 2:0 Нефтчи (Баку) в дербито на 4-ия кръг и оглавяват класирането с цялостен актив от 12 точки. Отборът на Симеон Славчев, който остана на пейката, има голова разлика 10:0. Карабах поведе в 31-ата минута с попадение на Махир Емрели, който се разписа от близко след избавяне на вратаря на гостите Салахат Агаев. В 70-ата минута Абдела Зубир провежда бърза контра, която самичък приключи с левия крайник - 2:0. В четвъртък отборът на Славчев посреща Севиля в първи мач от груповата фаза на Лига Европа.