Капитанът на Левски Живко Миланов смята, че равенството 1:1 между

...

Миланов: Несериозно е от Берое да имат претенции към съдията

Капитанът на Левски Живко Миланов счита, че равенството 1:1 сред “сините” и Берое е логически резултат. Бранителят е на мнение, претенциите на домакините към съдийството са неоснователни.

“За мен мачът беше равносилен. Така трябваше да си приключи. През първото полувреме Берое имаше леко превес, а през второто - ние. Повече мач на борба беше. Имаше вятър, който попречи и на двата отбора. Берое е добър тим и против него би трябвало да си нападателен, с цел да имаш късмет. Всеки може да загуби точки, тъй че и Купата, и шампионатът е значим. Трябва да спечелим против Черно море. Камбуров има късмет против нас. Разиграха бързо, хванаха ни разредени и ни вкараха. Несериозни са претенциите на Берое за съдията. Реферът го беше боязън - всяко допиране фаул. От 90 минути играеш 45, по какъв начин футболът да върви нагоре. Несериозно е да се скача за всяко пипане. Затова ги е боязън тея съдии. efbet Лига 18 кръг, събота 30 ноември  Берое 1:1краен резулат  Левски