Капитанът на Канада Сидни Кросби не е аут от мъжкия

...
Капитанът на Канада Сидни Кросби не е аут от мъжкия
Коментари Харесай

Все още няма яснота дали Кросби ще играе до края на Олимпиадата

Капитанът на Канада Сидни Кросби не е навън от мъжкия олимпийски шампионат, съобщи треньорът Джон Купър в четвъртък, откакто двукратният златен медалист напусна четвъртфиналния мач контузен.

Капитанът на Питсбърг слезе внимателно от леда във втория интервал при успеха над Чехия с 4:3 в продължението на стадион „ Сантаджулия “ в сряда, откакто се сблъска с чешкия бранител Радко Гудас.
 Могъщата Канада избегна ефектен неуспех и разплака чехите Могъщата Канада избегна ефектен неуспех и разплака чехите
„ Сид никога не е навън от шампионата. Няма да излагаме никого на заплаха, само че в случай че може да играе, ще го направи и ще знаем повече след 24 часа. Той не е изнемощял “, сподели Купър пред кореспонденти.
 Сидни Кросби е под въпрос за последните мачове на Канада на Олимпиадата Сидни Кросби е под въпрос за последните мачове на Канада на Олимпиадата
Канада ще се изправи против Финландия на полуфиналите в петък. Мачът сред двата тима е очакван за 17:40 часа българско време, а вторият край, в който един против различен ще се изправят тимовете на Съединени американски щати и Словакия, ще започва в 22:10 часа същия ден. Малкият край е в събота от 17:40 часа, а разногласието за златото ще започва в неделя от 15:10 часа българско време.
Източник: sportal.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР