КАНСАС СИТИ, Мисури (AP) — Тайлър Пери вкара 17 точки,

...

Пери вкарва 17, докато K-State се възстановява от загубата, за да победи Уичита Стейт, 69-60

КАНСАС СИТИ, Мисури (AP) — Тайлър Пери вкара 17 точки, в това число двойка наказателни удари във финала минута и Канзас Стейт съумя да победи вътрешния си противник Уичита Стейт с 69-60 в четвъртък вечерта в T-Mobile Center.

Кам Картър добави 15 точки, Дейвид Н'Гесан имаше 13 точки и 9 битки, а Артър Калума вкара 11 за Уайлдкетс (9-3), които се върнаха след едно от най-лошите достижения в стрелбата в историята на учебното заведение при загуба от Небраска, с цел да победят Шокърс (8-4) за пети следващ път.

Куинси Балард вкара 12 точки, с цел да поведе Уичита Стейт. Колби Роджърс и Ксавие Бел прибавиха по 12 всеки.

Мачът, който се игра тъкмо от другата страна на щатската граница в Мисури, беше среща на треньора на Wildcats Джеръм Танг и Пол Милс, който пое поста на Wichita State през този сезон. Дуото беше част от първичния екип на Скот Дрю в Baylor, помагайки за превръщането на една от най-лошите стратегии в Големите 12 в непрекъсната мощ.

Канзас Стейт безмилостно доближаваше д...