Към финала си е ремонтът на ул. Марица“ в Разград.

...
Към финала си е ремонтът на ул. Марица“ в Разград.
Коментари Харесай

В Разград отварят ремонтираната улица „Марица“

Към финала си е ремонтът на ул. „ Марица “ в Разград. Работниците от „ Пътно строителство “АД правят довършителни действия по тротоарите: пренареждане на плочки, оформяне към дърветата и други, а служащи от Оперативна програма “Ремонтстрой “ поставят маркировка върху новия асфалт.

Затвореният поради ремонта сектор от ул.„ Марица “ – от „ Искър “ до „ Цар Симеон “ – ще бъде отворен за придвижване на МПС два дни преди в началото оповестения период 30 ноември. Автомобили ще могат за минават по цялата улица „ Марица “ от 18,00 ч. на 28 ноември, петък, като при нужда и по-късно ще продължат довършителните работи по тротоарите.

Припомняме, че ремонтът на ул. „ Марица “ – от пресечката с ул. „ Искър “ до пресечката с ул. „ Странджа “ – както и на още 15 улици в Разград се прави по обособена позиция 1 на публичната поръчка с предмет „ Извършване на настоящ ремонт на улици, паркинги, междублокови пространства, тротоари, алеи и други в град Разград и обитаемоте места на община Разград по обособени позиции “. Обществената поръчка включва и поправки на 5 тротоара, отделяне тук-там за краткотрайно паркиране в разнообразни региони на града, както и към този момент осъщественото създаване на нови алеи в Гробищния парк.

Още фотоси вижте на Facebook страницата на Община Разград и.
Източник: novinata.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР