Кадър видео ФБ/Бойко БорисовЛидерът на ГЕРБ Бойко Борисов бе на

...
Кадър видео ФБ/Бойко БорисовЛидерът на ГЕРБ Бойко Борисов бе на
Коментари Харесай

Бойко Борисов: Продължаваме да изграждаме държавата

Кадър видео ФБ/Бойко Борисов

Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов бе на първа копка за осветлението на стадион в Добрич. На това значимо събитие не пропусна да разяснява настоящи събития в страната.

„ За нас не е завършил остарелият политически сезон. Който е почивал добре лятото, да се готви. Всяка седмица сме някъде. Продължаваме да построяваме страната ”, съобщи той.

За КПК коментарът на Борисов бе:
`); break case width
„ Процедурите към този момент вървят. Тя е значима, тъй като е вкарана в ПВУ. Тези няколко милиарда са извънредно значими, да влязат в бюджета на страната. Кметовете си желаят пътища зали, игрища, индустриални зони, учебни заведения, детски градини. Те нямат време, на средата на мандата са, би трябвало да дадат резултати следващата година, с цел да ги преизберат хората. ”

Не подмина и тематиката с безводието в доста райони на страната:

„ Безводието е проблем към този момент на Европа, на България. Имаше години, в които се източваха язовири, с цел да се снимат с тях. Имаше години, в които кметове безусловно унищожиха планове във ВиК бранша. Вижте в „ Google ” какъв брой пари са давани за Плевен. Действително, климатичните промени са факт и е значимо законодателството да разрешава каптирането, сондажите, довеждащите водопроводи, имаме Дунав наоколо до нас, включително за напояване. Мисля, че с дружни старания, виждайки опасността от безводието, което няма да е единствено тази година – прогнозите са, че подобен ще е климатът и следващата година, тъй че се надявам на работа на държавното управление, а Народното събрание да направи нужното. ”

Кметът на града му подари футболна тениска на ФК „ Добруджа “ и той си потегли давален от събитието.
Източник: vihrogon.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР